İlçemizde Görev Yapmış Kaymakamlar




 

Ad - Soyad

Göreve Başlama

Görevden Ayrılış

Ahmet Tevfik Bey 1871 1873
Hacı İsmail Bey 1873 1876
Nazmi Bey 1876 1878
Lütfi Bey 1878 1882
Muhammed Sâdık Bey 1882 1891
Ahmed Midhat Bey 1891 1893
İsmail Hakkı Bey 1893 1900
Rahmi Bey 1900 1907
Hamdi Bey 1907 ---
-------- --- ---
-------- --- ---

Sadi SÜER

30.03.1936

08.10.1937

Rüştü GÜNDAY

11.09.1937

15.05.1939

Bedri YOLGA

31.05.1939

15.11.1940

M. Ali ARSLAN

17.12.1940

07.07.1941

F. Haluk GMKSUN

23.08.1941

21.03.1942

Cahit BİLET

09.04.1942

07.09.1943

Nihat ALP

30.09.1943

31.05.1944

Şefik SAN

29.06.1944

04.02.1947

Nasuhi KARAOSMAN

09.04.1947

08.11.1948

Fikri KUTTAN

26.03.1949

-

Munip İLBAN

30.09.1950

17.09.1951

Haydar ÖZKIN

30.08.1951

14.06.1952

Fikri KİPER

30.05.1952

10.11.1952

Galip ALAÇAYIR

29.11.1952

15.04.1953

Necdet CALP

29.04.1953

14.10.1954

Ferit HACALOĞLU

25.12.1954

05.02.1957

Hayrettin GÜNDENİZ

27.02.1957

20.02.1960

Bayram Turan ÇETİN

30.01.1960

19.07.1960

Ahmet Raci ŞENER

20.07.1960

15.04.1961

O. Cemal MİRKELAM

22.04.1961

27.12.1961

M. Orhan KILCI

30.12.1961

18.08.1963

O. Cemal MİRKELAM

18.08.1963

23.07.1964

Yaşar CANKOÇAK

08.08.1964

02.08.1965

M. İhsan MUMBUÇ

16.08.1965

13.10.1965

Turgay ZİLELİ

18.11.1966

18.05.1970

Kemal BOZBAY

03.06.1970

30.09.1970

Kutlu TÜRKER

28.10.1970

-

Erkut TAVMAN

03.07.1971

20.06.1973

Erdoğan CEBECİ

27.11.1973

20.07.1976

Veli ASLAN

06.12.1976

20.03.1980

Lütfi YİĞENOĞLU

04.07.1980

21.07.1983

Vehbi AVUÇ

03.09.1983

11.09.1985

Necati ŞENTÜRK

18.10.1985

05.09.1989

Mehmet AYDIN

17.11.1986

01.07.1987

Mehmet KILIÇLAR

01.07.1987

04.01.1989

Süleyman KAHRAMAN

11.10.1989

16.10.1989

Mehmet BÜYÜKTAŞ

02.02.1990

13.09.1991

Macit DALKILIÇ

23.09.1991

19.08.1992

Şükrü YILDIZ

03.09.1992

15.10.1993

Mehmet TAŞDÖĞEN

19.10.1993

04.09.1995

Amir ÇİÇEK

18.09.1995

01.10.1996

Mehmet SOLGUN

02.10.1996

17.08.1998

Hasan Hüseyin CAN

28.08.1998

10.03.2000

Adnan ÇAKIROĞLU

06.04.2000

02.10.2004

Kazım TEKİN

04.10.2004

20.10.2006

Süleyman ERDOĞAN

27.10.2006

25.08.2008

Hüseyin KARAMEŞE

12.09.2008

18.08.2013

Turan ERDOĞAN
26.08.2013
16.12.2016